Často kladené otázky

1. Kolik si mohu půjčit?

Nový klient si může zvolit: platba ihned na účet s 22 denní splatností (podmínkou je doložit scan OP formát jpg nebo pdf v definovaném a čitelném rozlišení) . Postupně Vám můžeme nabídnout až 5000 Kč! Přehledné informace o jednotlivých částkách, splatností a cen naleznete v našem formuláři SMS půjčky, u které stačí odkliknout výši rychlé půjčky a automaticky Vám vše vyběhne.

2. Jak si mohu půjčit?

Nejprve odklikněte výši rychlé půjčky o kterou máte zájem v našem formuláři SMS půjčky. Dále vyplňte a odešlete online žádost. Během několika minut Vám přijde odpověď a po případném schválení Vám ihned peníze odešleme na Váš účet.

3. Jak může být SMS půjčka uhrazena?

Úhrada je možná dvěma způsoby - převodem nebo vkladem přímo na účet. Veškeré informace obdržíte zdarma emailem a SMSkou poprvé týden před splatností a pak ještě několikrát opakovaně až do dne splatnosti. Nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol –Vaše rodné číslo, bez něj bychom nemohli Vaši platbu přiřadit.

4. Jak dlouhá je splatnost SMS půjčky Mutuo?

Všechny důležité a potřebné informace naleznete v našem formuláři SMS půjčky. Splatnost rychlé půjčky je 22 dní. Jestliže z nějakého důvodu nejste schopni včas rychlou půjčku splatit, můžete zažádat o prodloužení splatnosti SMS půjčky, a to až o další 2 týdny.

5. Nepřišly mi žádné platební informace, ale já chci částku již uhradit...?

Náš systém je tak hlídán a spolehlivý, a tak ne nestane, že Vám nepřijdou žádné informace. Je možné, že je Vaše emailová schránka plná a nebo příchozí email byl omylem přidán do spamů. Nicméně pokud ani tak nemůžete potřebné informace ohledně najít, prosím kontaktujte nás.

6. Proč mi nebyla SMS půjčka schválena?

Bohužel nesplňujete podmínky dané pro schválení SMS půjčky Mutuo.

7. Kolik zaplatím navíc?

Poplatek za poskytnutí rychlé půjčky činí 250 Kč za každých zapůjčených 1000 Kč. Šikovný automatický formulář informující o částkách, délce splatnosti a cen naleznete v našem formuláři SMS půjčky.

Půjčená částkaSplatnostPoplatekCelkemRPSN
1000,- 22 dní 250,- 1250,- 3953%
2000,- 22 dní 500,- 2500,- 3953%
3000,- 22 dní 750,- 3750,- 3953%
4000,- 22 dní 1000,- 5000,- 3953%
5000,- 22 dní 1250,- 6250,- 3953%

8. Nemohu SMS půjčku vrátit ve smluveném termínu, co mám dělat?

Nic se neděje, u nás je totiž možné zažádat o prodloužení splatnosti SMS půjčky. Berte prosím v úvahu, že budete muset zaplatit poplatek za každý započatý týden (který je však samozřejmě nižší než pokuta za prodlení). Přehlednou tabulku najdete v našich obchodních podmínkách SMS půjčky.

9. Co bude následovat, neuhradím-li SMS půjčku včas?

Při nereagování na naše upomínky a nesplacení dlužné částky , předáváme pohledávku do 4 týdnů inkasní společnosti, kdy dlužná částka bude vymáhána tímto subjektem. V případě předání inkasní agentuře se částka vyšplhá několikanásobně výše, než původní půjčená částka.

10. Musím podepisovat smlouvu?

Pokud výše rychlých půjček nepřekročí částku 5000 Kč za 12 kalendářních měsíců smlouva potřeba není. Do podpisu smlouvy nikoho nenutíme ale bez podpisu rámcové smlouvy není možnost aktivovat slevu na každou půjčku a na každé prodloužení splatnosti ve výši 20-50%. (Nikde jinde takový bonus nedostanete).

11. Společnost Mutuo se zavazuje, že Vaše osobní údaje nebudou poskytovány dalším osobám nebo subjektům. Výjimku tvoří případ soudní žaloby, exekuce na majetku nebo jiný způsob vymáhání dlužné částky.

Vaše osobní údaje jsou u nás uloženy šifrovány a jsou k dispozici společnosti MUTUO ve spojení s Vaší identifikací.

12. Zažádal(a) jsem, ale nepřišla mi žádná odpověď...?

Mutuo na každou žádost vždy a každému odepíše. V případě, že neobdržíte odpověď na Vaší žádost nebo dotaz, jsou tři možnosti, buď byla uvedena chybná nebo neplatná emailová adresa, Vaše emailová schránka je plná, nebo naší odpověď máte v nevyžádané poště (spam) . Pokud však ani tak nemůžete potřebné informace nalézt, prosím kontaktujte nás.

Otevírací doba

Naše online podpora
je k dispozici 8 hodin denně

Pondělí-Pátek: 8 až 16 hod. tel.:720 22 11 22
Víkendový dohled: zpracování žádostí 3x denně

Kontakty & informace

 • SMS půjčka - telefon

  Telefon:

  720 22 11 22
 • SMS půjčka - email

  Email:

  info@mutuo.cz
 • SMS půjčka - Skype

  Skype:

  mutuo.cz

Spolehlivý Mutuo Klient

Další skryté Mutuo výhody, ty přicházejí maličko později
jako například:

"Spolehlivý Mutuo Klient"
- pro spolehlivé a věrné klienty máme bezkonkurenční podmínky.

SMS půjčka je pak pro Vás nejvýhodnější.