Mutuo s.r.o.

Obrázek kontaktu

Adresa

  • Podnikatelská 565
    Běchovice
  • Praha 9
  • 190 11
  • Česká republika

Kontakt

  • 720 22 11 22

Další údaje

Slovo "Mutuo" v latinském překladu znamená půjčka, úvěr. Firma Mutuo s.r.o. poskytuje online rychlé nebankovní půjčkySMS půjčka Mutuo je moderní typ půjčky, kdy peníze získáte velmi rychle, nepotřebujete ručit, dokládat příjmy ani řešit jiné zdlouhavé formality. Naše SMS půjčka je určena naprosto všem, přičemž vše se vyřizuje velmi jednoduše pouze pomocí online žádosti. Klientům dokáže pomoci okamžitě vyřešit jejich akutní finanční starosti. Nemusíte nikam chodit, postačí pouze vyplnit online žádost o půjčku. Jakmile žádost odešlete, je posouzena na centrále společnosti a prakticky ihned se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena nebo došlo k jejímu zamítnutí. Platby na účet jsou potom odesílány “expresně“. Jedná se tak o vysoce efektivní způsob financování nečekaných výdajů.

Výhody sms půjčky Mutuo

         Mezi hlavní přednosti nebankovní půjčky patří rychlé vyřízení, vysoká dostupnost a také naprostá průhlednost. Tímto jednoduchým způsobem lze získat finance až do výše 5000 Kč a to do několika minut. Nic nehradíte předem a ani zde nečekejte žádné záludné smlouvy. Se sms půjčkou vždy přesně víte, kolik si půjčíte, kolik a kdy musíte vrátit. Na splatnost krátkodobé půjčky jste včas, několikrát a zdarma upozornění sms a emailem.

        Pro své stálé klienty má Mutuo půjčka připraveny zajímavé výhody. Stálým klientům jsou poskytovány slevy na následné půjčky, nebo prodloužení doby splatnosti dle výše čerpané částky. Nikde jinde takový bonus nedostanete. Jestliže z nějakého důvodu nejste schopni včas rychlou půjčku splatit, můžete zažádat o prodloužení splatnosti SMS půjčky, za poplatek získáte až dva týdny splatnosti navíc!

 

Mutuo s. r. o.

sídlo: Praha 9 - Běhovice, Podnikatelská 565, PSČ: 190 11

IČO: 24753378

Kontaktní formulář

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.