Půjčka před výplatou

Blíží se den výplaty, ale Vám schází pár korun a už nevíte kde si půjčit? Připadá Vám tato situacepovědomá? Nebojte, rozhodně nejste sami. Stále více českých domácností častěji nevyjdou s výplatou a jsou tak nuceny si někdepůjčit peníze. Na tom není nic špatného, jenom je potřeba to udělat chytře. Myslí se tím levně, rychle a bezpečně.

Nový typ půjčky!

Právě proto vzniká nový typ spotřebitelských úvěrů. Takzvané „finské půjčky“, nebo také mikropůjčky. S nimi si půjčíte jen částku do 5 nebo 10 tisíc, kterou s následující výplatou bez problémů splatíte. Půjčka je nastavena tak, aby její získání bylo co nejjednodušší. Vyřízení žádostí probíhá přes online formulář, nepodepisuje se žádná smlouva. Obyčejně máte poté peníze na Vašem běžném účtu do 24 hodin od podání žádosti.

Ideální půjčka před výplatou

Přesně taková je i SMS Mutuo osobní půjčka. Maximální limit je půjčky je 5 tisíc, doba splatnosti je 15, nebo 22 dní, podle toho zda o půjčku žádáte poprvé. Jednou z největších předností naší SMS půjčky je rychlost. Chápeme, že peníze potřebujete již v okamžiku podání žádosti a ne někdy za týden, kdy už Vám dojde výplata, a můžete využít vlastní zdroje. Peníze Vám proto posíláme bez prodlení. SMS osobní půjčka je tak nejvhodnější právě v takových situacích, kdy potřebujete pár dní před výplatou uhradit drobné výdaje.

Půjčka kdykoliv na cokoliv.

SMS Mutuo osobní půjčka je bezúčelový typ úvěru. Peníze můžete použít podle libosti. Nemusíte tedy dokládat, jestli si koupíte novou varnou konvici nebo pojede na hudební festivalSMS půjčku také získáte velmi snadno. Stačí vyplnit a poslat krátký online formulář, který vyhodnotíme a ozveme se Vám zpět. Nemusíte tedy chodit na kamennou pobočku a celý proces od podání žádosti až po přijetí peněz na účet vyřídíte z pohodlí domova přes internet.