Rychlá SMS půjčka

Rozbila se Vám televize nebo přestala fungovat lednička? Potřebujete půjčit peníze na nový telefon? Podobné situace jsou zcela běžné a patří k životu. Na jejich vyřešení obvykle stačí jen pár tisíc korun. Často ovšem vyvstává otázka: „Kde je sehnat?“. Komu by se chtělo trávit čas v bance u přepážky, když nemáte jistotu, že Vám úvěr v bance schválíMáte také jiné možnosti než jít do banky.

Rychlá půjčka do 5 000 Kč

Pokud si vystačíte s částkou do 5 000 KčSMS půjčka Mutuo je pro Vás tou nejlepší volbou. Půjčku v pohodě objednáte z Vašeho obývacího pokoje. Stačí pouze vyplnit a odeslat krátký online formulář. Poté počkejte, až Vám napíšeme na Váš email, kde se dozvíte, zda jsme půjčku schválili, či nikoliv. Jestli půjčku získáte, se dozvíte prakticky ihned, nebo nejpozději následující pracovní den. Od schválení půjčky jsou peníze na Váš bankovní účet poslány v řádu několika málo hodin.

S námi půjčku splatíte hned

Nemusíte se bát, že půjčku budete splácet řadu měsíců a zbytečně tak přeplácet. Doba splatnosti u Mutuo SMS půjčky je přiměřených 22 dní. V případě, že náhodou nemůžete v daném termínu půjčku uhradit, máte možnost datum splatnosti posunout. Odměňujeme také naše stálé klienty. Proto, pokud si o osobní Mutuo SMS půjčku zažádáte podruhé, získáte týden k době splatnosti zadarmo!

S naší půjčkou neplatíte žádné úroky

Osobní SMS půjčku rozhodně nepřeplatíte jen díky krátké době splatnosti. Za Mutuo SMS půjčku totiž neplatíte vůbec žádné úroky. Hradí se pouze poplatek za vyřízení úvěru. Jeho výše se odvíjí od výše půjčky. Za každých vypůjčených 1000 Kč roste iniciační poplatek o 250 Kč. Pokud si tedy půjčíte 1 000 Kč. Zaplatíte 1 250 Kč, pokud si půjčíte 2 000 Kč, zaplatíte 2 500 Kč. K půjčce již nejsou připočítávány žádné další poplatkyPřesně tedy víte, kolik nakonec zaplatíte.