SMS půjčka ihned

Potřebujete uhradit drobné výdaje a máte zrovna před výplatou? Využijte možnosti získat peníze ihned. S Mutuo SMS půjčkou získáte až 5 tisíc korun bez čekání. Už nebudete muset ztrácet čas v bance ve frontách nebo na přepážce. Peníze Vám pošleme od schválení žádosti na Váš bankovní účet okamžitě.

Snadné vyřízení SMS půjčky přes internet

SMS půjčku získáte opravdu velmi jednoduše. Stačí vyplnit a zaslat online formulář s kontaktními údaji a osobními údaji. Neprodleně Vás poté kontaktujeme, a pokud splňujete všechny podmínky, zašleme Vám peníze na bankovní účet. Vše tedy vyřídíte velmi snadno, aniž byste upustili byt.

Bez podpisu smlouvy

Protože nabízíme našim zákazníkům pouze menší částky a také kvůli rychlosti vyřízení půjčkynepodepisujete žádnou smlouvu. Stačí pouze potvrdit čestné prohlášení u online formuláře. Díky tomu se čas potřebný k získání peněz výrazně zkrátí. Peníze Vám tak budou zaslány nejpozději do 24 hodit od podání žádosti. Záleží už pak na bankách mezi, kterými jsou peníze převáděny. Jestliže máte stejnou banku, peníze Vám na účet přijdou ještě ten den, kdy o půjčku požádáte.

Přesně víte, kolik zaplatíte

S Mutuo SMS půjčkou se nemusíte bát skrytých poplatků. Pro maximální přehlednost platíte navíc pouze jeden poplatek. Poté Vám nejsou účtovány ani úrokyani žádné další poplatky. Výše zřizovacího poplatku se odvíjí od výše jistiny. Za každých vypůjčených tisíc korun je Vám účtován poplatek ve výši 250 Kč.

Výhody pro stálé klienty SMS půjčky Mutuo

Parametry SMS Mutuo půjčky jsou nastaveny tak, aby ji naši zákazníci mohli využívat opakovaně. S každou další půjčkou se navyšuje limit, do kterého si můžete půjčit. Pokud žádáte o SMS půjčku poprvé, Váš limit je jeden tisíc korun. Až závazek splatíte, je Vám úvěrový limit navýšen až do výše 5 000 Kč. Navíc, pokud žádáte o druhou půjčku, získáváte jeden týden k době splatnosti zdarm