SMS půjčka

"SMS půjčka" - SMS půjčka na cokoliv a ihned od společnosti MUTUO je výhodná pro ty, kterým chybí před výplatou malá částka v řádech tisícikorun. "SMS půjčka" je poskytována ihned všem, kteří splní naše podmínky pro schvalování tzv. SMS půjček. 

Co znamená "SMS půjčka"?

Oproti klasickým bankovním půjčkám je "SMS půjčka" poskytována na dobu 22 dní. Máte tudíž dost času "SMS půjčku" zaplatit. Pokud máte problém půjčku zaplatit v domluveném termínu, lze dojednat prodloužení splatnosti. Pro naše stálé klienty poskytujeme prodlouženou splatnost půjček a slevu jak na úroky z půjčky, tak na cenu za za prodloužení splatnosti "SMS půjčky".

V jaké výši mohu čerpat "SMS půjčku"?

Pokud ještě nejste naším klientem půjčíme Vám do 1000 - 2000,- Kč. Po řádném zaplacení "SMS půjčky" máte možnost půjčit si až 5000,- Kč.

Kdy dostanu peníze po schválení "SMS půjčky"?

Po schválení "SMS půjčky" odesíláme peníze ihned na Váš účet. Pro tyto účely máme účty u většiny bankovních domů, peníze proto většina klientů dostane ihned po schválení "SMS půjčky" online převodem.

Kdy mohu o "SMS půjčku" zažádat?

O "SMS půjčku" můžete online požádat 24 hodin denně, pomocí naše webového formuláře.

V pracovní dny bude Vaše žádost zpracovaná od 8 - 16 hodin a o víkendech se žádosti zpracovávají 3x denně.

"SMS půjčku" poskytujeme od začátku našeho podnikání. Zkrátka máme rádi slušné jednání a nechceme našim zákazníkům, nic zatajovat. 

To, že poskytujeme "SMS půjčky" je jedním z důvodů proč se k nám vrací 92% zákazníků.

Náš systém je navrhnut tak, že již při zažádání o "SMS půjčku", se okamžitě zobrazí celková cena a doba splácení.

Ano ihned je jasné kolik a za jak dlouho za "SMS půjčku" zaplatíte.