Rychlá SMS půjčka

Neznáte ani z doslechu spolehlivější a férovější firmu? Důvod je ten, že dokážeme poskytnout "Rychlou SMS půjčku" ihned.

 

"Rychlá SMS půjčka" - Rychlá SMS půjčka na cokoliv a ihned od společnosti MUTUO je výhodná pro ty, kterým chybí před výplatou malá částka v řádech tisícikorun. "Rychlá SMS půjčka" je poskytována ihned všem, kteří splní naše podmínky pro schvalování tzv. SMS půjček. 

Co znamená "Rychlá SMS půjčka"?

Oproti klasickým bankovním půjčkám je "Rychlá SMS půjčka" poskytována na dobu 22 dní. Máte tudíž dost času "Rychlou SMS půjčku" zaplatit. Pokud máte problém půjčku zaplatit v domluveném termínu, lze dojednat prodloužení splatnosti. Pro naše stálé klienty poskytujeme prodlouženou splatnost půjček a slevu jak na úroky z půjčky, tak na cenu za za prodloužení splatnosti "Rychlé SMS půjčky".

V jaké výši mohu čerpat "Rychlou SMS půjčku"?

Pokud ještě nejste naším klientem půjčíme Vám do 1000 - 2000,- Kč. Po řádném zaplacení "Rychlé SMS půjčky" máte možnost půjčit si až 5000,- Kč.

Kdy dostanu peníze po schválení "Rychlé SMS půjčky"?

Po schválení "Rychlé SMS půjčky" odesíláme peníze ihned na Váš účet. Pro tyto účely máme účty u většiny bankovních domů, peníze proto většina klientů dostane ihned po schválení "Rychlé SMS půjčky" online převodem.

Kdy mohu o "Rychlou SMS půjčku" zažádat?

O "Rychlou SMS půjčku" můžete online požádat 24 hodin denně, pomocí naše webového formuláře.

V pracovní dny bude Vaše žádost zpracovaná od 8 - 16 hodin a o víkendech se žádosti zpracovávají 3x denně.

"Rychlou SMS půjčku" poskytujeme od začátku našeho podnikání. Zkrátka máme rádi slušné jednání a nechceme našim zákazníkům, nic zatajovat. 

To, že poskytujeme "Rychlé SMS půjčky" je jedním z důvodů proč se k nám vrací 92% zákazníků.

Náš systém je navrhnut tak, že již při zažádání o "Rychlou SMS půjčku", se okamžitě zobrazí celková cena a doba splácení.

Ano ihned je jasné kolik a za jak dlouho za "Rychlou SMS půjčku" zaplatíte.