Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka od společnosti MUTUO je výhodná pro ty, kterým chybí před výplatou malá částka v řádech tisícikorun.

Krátkodobou půjčku poskytujeme všem, kteří splní naše podmínky pro schvalování tzv. SMS půjček.

Co znamená krátkodobá půjčka?

Oproti klasickým bankovním půjčkám je krátkodobá půjčka poskytována na dobu 22 dní. Máte tudíž dost času krátkodobou půjčku zaplatit i v případě zpoždění výplaty.

Pokud máte problém krátkodobou půjčku zaplatit v domluveném termínu, lze dojednat prodloužení splatnosti. Pro naše stálé klienty poskytujeme prodlouženou splatnost krátkodobých půjček a slevu jak na úroky z půjčky, tak na cenu za za prodloužení splatnosti krátkodobé půjčky.

V jaké výši mohu čerpat krátkodobou půjčku?

Pokud ještě nejste naším klientem půjčíme Vám do 1000 - 2000,- Kč. Po řádném zaplacení krátkodobé půjčky máte možnost půjčit si až 5000,- Kč.

Kdy dostanu peníze po schválení krátkodobé půjčky?

Po schválení krátkodobé půjčky odesíláme peníze ihned na Váš účet. Pro tyto účely máme účty u většiny bankovních domů, peníze proto většina klientů dostane ihned po schválení krátkodobé půjčky online převodem.

Kdy mohu o krátkodobou půjčku zažádat?

O krátkodobou půjčku můžete online požádat 24 hodin denně, pomocí naše webového formuláře. V pracovní dny bude Vaše žádost zpracovaná od 8 - 16 hodin a o víkendech se žádosti o krátkodobé půjčky zpracovávají 3x denně.