Na půjčka

“NA PŮJČKA” - půjčka na cokoliv od společnosti MUTUO je výhodná pro ty, kterým chybí před výplatou malá částka v řádech tisícikorun.

“Na půjčka” je poskytována ihned všem, kteří splní naše podmínky pro schvalování tzv. SMS půjček.

Co znamená NA PŮJČKA?

Oproti klasickým bankovním půjčkám je "NA PŮJČKA" poskytována na dobu 22 dní. Máte tudíž dost času "NA PŮJČKU" zaplatit. Pokud máte problém půjčku zaplatit v domluveném termínu, lze dojednat prodloužení splatnosti. Pro naše stálé klienty poskytujeme prodlouženou splatnost půjček a slevu jak na úroky z půjčky, tak na cenu za za prodloužení splatnosti "NA PŮJČKY".

V jaké výši mohu čerpat "NA PŮJČKU"?

Pokud ještě nejste naším klientem půjčíme Vám do 1000 - 2000,- Kč. Po řádném zaplacení "NA PŮJČKY" máte možnost půjčit si až 5000,- Kč.

Kdy dostanu peníze po schválení "NA PŮJČKY"?

Po schválení "NA PŮJČKY" odesíláme peníze ihned na Váš účet. Pro tyto účely máme účty u většiny bankovních domů, peníze proto většina klientů dostane ihned po schválení "NA PŮJČKY" online převodem.

Kdy mohu o "NA PŮJČKU" zažádat?

O "NA PŮJČKU" můžete online požádat 24 hodin denně, pomocí naše webového formuláře. V pracovní dny bude Vaše žádost zpracovaná od 8 - 16 hodin a o víkendech se žádosti zpracovávají 3x denně.