Žádost o prodloužení sms půjčky

S Mutuo půjčkou se nemusíte naprosto ničeho obávat, protože si zakládáme na zodpovědném půjčování klientům, kteří na splácení opravdu mají a splátka jim tak nečiní žádné problémy. U naší rychlé sms půjčky proto vždy předem víte, kolik a kdy budete muset zaplatit, což je základní pravidlo seriózní nebankovní půjčky. Na splatnost sms půjčky jste také vždy včas několikrát zdarma upozornění.

Nestíháte termín splatnosti vaší sms půjčky?

Jestliže přece jen nastane situace, že z nějakého nečekaného důvodu nejste schopni včas rychlou půjčku splatit, rozhodně si nemusíte zoufat. Můžete si zažádat o prodloužení splatnosti SMS půjčky. Za nízký poplatek si můžete prodloužit termín splatnosti a získat více času ke splacení vaší krátkodobé půjčky. Pokud byste totiž nezaplatili půjčku včas, hrozila by vám pokuta.

Víte-li tedy předem s určitostí, že nestihnete splatit půjčku včas a chcete-li se vyhnout smluvním pokutám, prodlužte si jednoduše splatnost vaší sms půjčky ihned a získejte tak více času na uhrazení celé částky. Abychom vám mohli prodloužit půjčku, musíte nejpozději v den její splatnosti požádat o její prodloužení. Požádáte-li si včas o prodloužení splatnosti, můžete získat za předem daný poplatek až 14 dní navíc na splacení. Přesné informace s přehlednou tabulkou naleznete v obchodních podmínkách SMS půjčky v bodě 7.

Společnost Mutuo.s.r.o. ukončila svoji činnost k 28.2.2017

 

Otevírací doba

Naše online podpora
je k dispozici 8 hodin denně

Pondělí-Pátek: 8 až 16 hod. tel.:720 22 11 22
Víkendový dohled: zpracování žádostí 3x denně

Kontakty & informace

 • SMS půjčka - telefon

  Telefon:

  720 22 11 22
 • SMS půjčka - email

  Email:

  info@mutuo.cz
 • SMS půjčka - Skype

  Skype:

  mutuo.cz

Spolehlivý Mutuo Klient

Další skryté Mutuo výhody, ty přicházejí maličko později
jako například:

"Spolehlivý Mutuo Klient"
- pro spolehlivé a věrné klienty máme bezkonkurenční podmínky.

SMS půjčka je pak pro Vás nejvýhodnější.